خانه / مباحث آموزشی / توضیحاتی مختصر درباره جملات تاکیدی مثبت

توضیحاتی مختصر درباره جملات تاکیدی مثبت

با عرض سلام خدمت کاربران عزیز و محترم وبسایت علی بامرام

امیدوارم حال تک تک شما عزیزان خوب باشه و زندگی هاتون غرق در شادی و لذت باشه. از اینکه با ما همراه هستید از شما متشکرم.

امروز قصد داریم توضیحاتی کوتاه و مختصر درباره جملات تاکیدی و تاثیر آنها بر زندگی و آینده مان صحبت کنیم.

پس با ما همراه باشید…

جـملات تاکیدی چیست؟

 

ذهن انسان، از طریق ضمیر ناخودآگاه تمامی حرف ها و تفکرات انسان را به صورت یک باور می پذیرد.خواه این تفکرات مثبت باشند خواه منفی!!؟ چه ثروتمندانه باشند چه فقیرانه!!؟ ضمیر ناخودآگاه همه آنها را باور می کند.

در واقع ضمیر ناخودآگاه انسان بسیار ساده لوح است و قدرت تشخیص و درک تفاوت میان جملات مثبت و منفی را ندارد و هر چیزی که وارد آن می شود را باور می کند.در واقع ما می توانیم از این سادگی ضمیر ناخودآگاه به نفع خودمان استفاده کنیم و هرچه را که دوست داریم به صورت یک باور مثبت و قدرتمند در ذهن مان ثبت کنیم.

از آن جاییکه ضمیر ناخودآگاه ما تفاوت میان جملات واقعی و غیرواقعی را تشخیص نمی دهد بهتر است با جایگزین کردن جملات تاکیدی  مثبت در ذهن، به رشد و پیشرفت خود کمک کنیم و خود را از زندگی یکنواخت و تکراری رها کنیم.

جملات تاکیدی

 

جملات تاکیدی

 

برای تغییر باورهای منفی به باورهای مثبت می توانیم از جملات تاکیدی مثبت استفاده کنیم.

یکی از روش های از بین بردن باورهای منفی و ساخت باورهای مثبت در ذهن، استفاده از جملات تاکیدی است که به صورت روزانه و مکرر از طریق گفتار و نوشتار وارد ذهن ما می شوند تا بتوانیم زندگی مان را آنگونه که دوست داریم خلق کنیم.

جملات تاکیدی مثبت به ذهن تان کمک می کند تا باورهای منفی خود را از ذهنتان پاک کنید باورهای مثبت و جدید را به ذهن تان تزریق کنید تا بتوانید یک زندگی ایده آل و توام با آرامش را تجربه کنید.

اینکه ما فقیر باشیم یا ثروتمند، همگی بستگی به ذهنیت و باورهای ما دارد که در مورد نوع زندگی خودمان چگونه فکر می کنیم.

چه باورهایی در مورد پول و ثروت داریم.آیا نظر ما در مورد پول و ثروت مثبت است یا اینکه پول و ثروت فراوان را نوعی دردسر و گرفتاری می دانیم!!؟ آیا از دیدن افراد ثروتمند خوشحال می شویم یا بعد از دیدن ثروتمندان حس نفرت به ما دست می دهد!؟

به هرحال ما انسان ها به واسطه قدرت های ذهنی که در درون مان وجود دارند می توانیم به هر چه می خواهیم در زندگی برسیم.فقط باید باور رسیدن به اهداف را در ذهن خود ایجاد کنیم تا ذهن ما داشتن آن خواسته ها را در خود بپذیرد و به ما در راه رسیدن به اهداف و خواسته هایمان کمک کند.

 

جملات تاکیدی مثبت

 

روش استفاده از جملات تاکیدی:

بهترین روش برای نتیجه گرفتن از جملات تاکیدی اینه که شما دفتری را به منظور ثبت جملات تاکیدی روزانه تهیه کنید و هر روز صبح بعد از بیداری و هرشب قبل از خواب جملات تاکیدی را ۲۱ مرتبه در دفترتان بنویسید و همان جملات را در طول روز برای خودتان دائما تکرار کنید.

همچنین می توانید جملات تاکیدی را چاپ کنید و در محل هایی که بیشتر در معرض دیدتان است نصب کنید تا به صورت خواسته یا ناخواسته چشم تان به جملات تاکیدی بیفتد و ضمیر ناخودآگاه شما را در راه رسیدن به اهدافتان برنامه ریزی کند.

 

ویژگی های جملات تاکیدی

جملات تاکیدی باید چه خصوصیاتی داشته باشند؟

جملات تاکیدی باید مثبت باشند.

جـملات تاکیدی باید واضح باشند.

جملات تـاکیدی باید به زمان حال باشند.

جملات تاکـیدی باید در شما انگیزه و اشتیاق ایجاد کنند.

جمـلات تاکیـدی باید احساسات شما را خوب کنند.

جـملات تاکیدی باید به شما قدرت و شجاعت بدهند.

جملات تاکیـدی باید اعتماد به نفس شما را افزایش دهند.

جـملات تاکـیدی باید باعث کاهش اضطراب و استرس شما شوند.

جـملات تـاکیدی باید بصورت روزانه تکرار شوند.

جـملات تاکیـدی باید با خواسته های شما هماهنگ باشند.

 

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان

درباره‌ی mirjalili

با سلام و خوشآمدگویی خدمت شما دوست عزیز. بنده میرجلیلی هستم عاشق دنیای وب و تولید محتوا. سال ها در زمینه موفقیت و بهبود شرایط زندگی تحقیق و تلاش کردم و توی این سایت قصد دارم تجربیات خودم رو با شما عزیزان به اشتراک بزارم. امیدوارم مطالب وبسایت علی بامرام برای شما مفید باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
15 + 5 =