خانه / مباحث آموزشی / آشنایی با قانون جذب

آشنایی با قانون جذب

قانون جذب چیست؟

 

قانون جذب قدرتمندترین قانون جهان هستش. در واقع نظم حاکم بر جهان هستی به خاطر وجود قانون جذبه. قانون جذب در سرتاسر جهان هستی و کائنات خداوند جریان داره.

این قانون یک قانون طبیعی و کاملا دقیق برای رسیدن به اهداف و آرزوهای ما در زندگی هستش. اگه این قانون رو خوب بشناسیم و بهش عمی کنیم میتونیم به هرچیزی که دوست داریم توی زندگی برسیم.

پس اگه رسیدن به اهداف و خواسته هاتون براتون مهمه این مقاله ارزشمند رو از دست ندین!؟

قانون جذب توی ذهن و اندیشه های شما جریان داره و شما با افکارتون اونو به جریان میندازین. در واقع هرچیزی که وارد زندگی شما میشه بصورت کاملا دقیق و هوشمندانه توسط خودتون جذب شده. شما چیزهایی رو توی زندگی تجربه می کنید که توی ذهنتون وجود دارن. طبق قانون جذب شما به هرچه فکر کنید توی زندگی تون اتفاق می افته.

همه ما با یک قانون قدرتمند و بی انتها سر و کار داریم که بسیار دقیق و هوشمندانه عمل میکنه و در هر نقطه از جهان هستی در دسترسه. کل نظام آفرینش به قانون جذب وابسته هستش.

آشنایی با قانون جذب

قانون جذب

چیزهای مشابه همدیگه رو جذب می کنن!

 

قانون جذب میگه: چیزهای مشابه همدیگه رو جذب میکنن. یعنی وقتی شما توی ذهن تون به چیزهایی فکر می کنید مشابه همون چیزهایی که توی فکرتون هست رو وارد زندگی تون می کنید.

به طور مثال زمانی که شما به اتفاقات ناخوشایند زندگی فکر می کنید قانون جذب مشابه همون اتفاقات رو به سوی شما هدایت میکنه و تمام وجود شما رو یاس و ناامیدی فرا می گیره.

یا بالعکس زمانی که به زیبایی های زندگی فکر می کنید و به آینده امیدوار هستین قانون جذب فکرهایی خوب و مثبت رو راهی ذهن شما میکنه و شما را غرق در شادی و امیدواری میکنه.

پس نتیجه می گیریم که شما توی زندگی تون همون چیزهایی رو جذب می کنید که دارین بهشون فکر می کنید. زیرا فکرهای ما دارای فرکانس هستن و زمانیکه افکار ما به جهان هستی ارسال میشن اتفاقاتی مشابه افکارمون از سوی کائنات وارد زندگی ما میشه.

خُب! حالا که با قانون جذب و نحوه عملکرد اون آشنا شدین بهتر نیست به جای فکر کردن به مسائل و موضوعات ناامیدکننده و ناخوشایند به چیزهای موردعلاقه و خوشایندی که دوست دارین توی زندگی تون اتفاق بیفته فکر کنین!؟

مردم و قانون جذب

 

در واقع مشکل اصلی مردم جهان اینه که به جای فکر کردن به زیبایی های زندگی و مسائل خوب و امیدوارکننده به مشکلات و حوادث و چیزهایی  که دوست ندارن بیشتر فکر میکنن و مدام در حال شکایت از اوضاع هستن که چرا این اتفاقات ناگوار توی زندگی ما دائما تکرار میشه. در حالیکه فرکانس ذهن اونا روی حوادث و اتفاقات منفی و ناخوشایند زندگی تنظیم شده و چیزی که از جهان هستی دریافت میکنن چیزی جز رنج و سختی و ناراحتی نیست.

قانون جذب

قانون جذب

ویژگی های قانون جذب

 از ویژگی ها و مشخصه های اصلی قانون جذب اینه که تفاوتی میان خوب بودن یا بد بودن چیزهایی که از طریق افکار و اندیشه های ما دریافت میکنه قائل نیست و دقیقا مشابه همون چیزها رو به سوی منبع اولیه اون افکار یعنی ما ارسال میکنه!؟ چه این افکار مثبت باشن چه منفی. قانون جذب کار خودشو میکنه و براش فرقی نمیکنه که شما با این اتفاق خوشحال میشین یا ناراحت.

در واقع این خود شما هستین که مسئول شادی یا ناراحتی خود توی زندگی هستین. پس با این حساب شما دیگه نمی تونین چیزی یا کسی را مقصر اتفاقات و ناکامی های زندگی تون بدونین و باید قبول کنین که مسئولیت کامل زندگی تون رو بپذیرین.

بر اساس قوانین جهان هستی قانون جذب فقط افکار شما را دریافت میکنه و اتفاقاتی شبیه همون افکار رو توی زندگی شما رقم میزنه.

قانون جذب هیچ گونه خصومت و دشمنی با هیچ شخص یا گروهی رو نداره و فقط طبق قوانین عمل میکنه. در واقع قانون جذب همیشه فعاله و چه افراد اونو درک کنن چه درک نکنن قانون جذب کار خودشو میکنه.

 

قانون جذب قانون آفرینش است.

 

ما انسان ها همیشه در حال فکر کردن هستیم و با هر فکر چیزی رو خلق می کنیم. فکر کردن فقط این نیست که ما یه گوشه بشینیم و به موضوعی خاص فکر کنیم. ما دائما داریم به موضوعات مختلف فکر می کنیم.

مثلا وقتی داریم با دیگران حرف می زنیم یا به حرف دیگران گوش میدیم در حال فکر کردن هستیم. جنس و نوع تفکرات ما رابطه مستقیمی داره با چیزهایی که در طول روز می بینیم یا می شنویم و یا حتی احساس می کنیم. اگه در طول روز به اتفاقات خوب و مثبت و زیبایی های زندگی توجه و تمرکز کنیم و احساس خوبی داشته باشیم برطبق قوانین جهان هستی اتفاقات خوشایند و معجزه آسایی توی زندگی ما رخ میده و باعث میشه ما همیشه در حال لذت بردن از زندگی و شرایط زندگی مون باشیم.

میشه گفت تفکرات ما مثل بذرهایی هستن که ما اونا رو می کاریم و همونا رو برداشت می کنیم. مثلا کسی که سیب زمینی کاشته قرار نیست موز برداشت کنه!!؟

قانون جذب

قانون جذب و احساسات

 

اگه شما احساس خوبی داشته باشین جهان هستی شرایطی رو فراهم میکنه تا شما همیشه احساس خوبی داشته باشین و تا زمانی که انرژی و احساسات مثبت خودتون رو حفظ کنین زندگی شما غرق در شادی و لذت و آرامش خواهد بود. هم چنین اگه از اوضاع زندگی تون راضی نباشین قانون جذب شرایطی رو فراهم میکنه که شما دائما در حال شکایت از اوضاع و احوال نابسامان زندگی تون باشین و از زندگی تون هیچ لذتی نبرین.

با این همه تفاسیر بهتره از همین امروز توجه و تمرکز خودتون رو بر روی نکات خوب و مثبت و چیزهایی که دوست دارین توی زندگی تون اتفاق بیفتین متمرکز کنین و با درک قانون جذب و عمل به قوانین جهان هستی زندگی تون رو متحول کنین و از زندگی آرام و لذت بخش و سرشار از نعمت و برکت تون لذت ببرین.

 

با آرزوی بهترین ها برای شما عزیزان

برای آشنایی بیشتر با قانون جذب میتونین فایل صوتی فیلم راز رو بصورت کاملا رایگان دانلود کنید و از مطالب مطرح شده توی این فایل استفاده کنید. جهت دانلود فایل صوتی راز روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود رایگان فایل صوتی راز

درباره‌ی mirjalili

با سلام و خوشآمدگویی خدمت شما دوست عزیز. میرجلیلی هستم عاشق دنیای وب و تولید محتوا. سال ها در زمینه موفقیت و بهبود شرایط زندگی تحقیق و تلاش کردم و توی این سایت قصد دارم تجربیات خودم رو با شما عزیزان به اشتراک بزارم. امیدوارم مطالب وبسایت علی بامرام برای شما مفید باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
13 + 16 =