ذکر ایام هفته

ذکر نام و یاد خداوند همیشه برای زندگی ما مفید بوده و می تواند انسان را به درجات والای آفرینش برساند. ذکر ایام هفته آثار و برکات زیادی در زندگی ما انسانها دارد و علاوه بر ثواب زیادی که دارد برای رسیدن به آرامش و رفع مشکلات و افزایش رزق و روزی نیز بسیار مجرب است.

ذکر روزهای هفته

ذکر ایام هفته

 

ذکر روز شنبه: یا رب العالمین  ” ای پروردگار جهانیان “

ذکر روز شنبه به نام پیامبر اکرم (ص) است. روایت شده که در این روز زیارت حضرت رسول الله (ص) خوانده شود که خواندنش موجب بی‌نیازی می‌شود.

 

ذکر روز یکشنبه: یا ذالجلال والاکرام  ” ای صاحب شکوه و بزرگواری “

ذکر روز یکشنبه که به اسم امیرالمومنین (ع) و حضرت زهرا (س) می باشد موجب فتح و نصرت می شود. روایت شده است که در این روز زیارت حضرت امیرالمؤمنین (ع) و زیارت حضرت زهرا (س) خوانده شود.

 

ذکر روز دوشنبه: یا قاضی الحاجات  ” ای برآورنده حاجت‌ ها “

ذکر روز دوشنبه به اسم امام حسن (ع) و امام حسین (ع) است. روایت شده در روز دوشنبه زیارت امام حسن (ع) و امام حسین (ع) خوانده شود که خواندن آن موجب کثرت مال می‌شود.

ایام هفته

ذکر روز سه شنبه: یا ارحم الراحمین  ” ای بخشنده‌ترین بخشندگان “

ذکر روز سه‌شنبه به اسم امام سجاد (ع) و امام محمد باقر (ع) و امام جعفر صادق (ع) است. روایت شده در این روز زیارت این سه امام خوانده شود. ذکر روز سه شنبه موجب روا شدن حاجات می شود.

 

ذکر روز چهارشنبه: یا حی یا قیوم  ” ای زنده، ای پاینده “

ذکر روز چهارشنبه به اسم امام موسی کاظم (ع) و امام رضا (ع) و امام محمد تقی (ع) و امام علی النقی (ع) است. روایت شده در این روز زیارت چهار امام خوانده شود که خواندن آن موجب عزت دائمی می‌شود.

 

ذکر روز پنجشنبه: لا اله الا الله الملک الحق المبین  ” نیست خدایی جز الله فرمانروای حق و آشکار “

ذکر روز پنجشنبه به اسم امام حسن عسکری (ع) است. روایت شده در این روز زیارت امام حسن عسکری (ع) خوانده شود که خواندن آن موجب رزق و روزی می‌شود.

 

ذکر روز جمعه: اللهم صل علی محمد و آل محمد  ” خدایا بر محمد و خاندان محمد درور بفرست ”

ذکر روز جمعه به اسم امام زمان (عج) است. روایت شده که در این روز زیارت امام زمان (عج) خوانده شود که باعث عزیز شدن می شود.

آثار ذکر ایام هفته

فواید ذکر ایام هفته

 

باعث رسیدن به آرامش درونی می شود.

دارای آثار و برکات فراوانی در زندگی است.

بسیار مجرب است و ثواب زیادی دارد.

باعث افزایش رزق و روزی می گردد.

برای رفع مشکلات و برآورده شدن حاجات بسیار موثر است.

موجب تقویت ایمان و اعتقادات انسان می گردد.

و …

با آرزوی بهترین ها برای شما عزیزان…

درباره‌ی mirjalili

با سلام و خوشآمدگویی خدمت شما دوست عزیز. بنده میرجلیلی هستم عاشق دنیای وب و تولید محتوا. سال ها در زمینه موفقیت و بهبود شرایط زندگی تحقیق و تلاش کردم و توی این سایت قصد دارم تجربیات خودم رو با شما عزیزان به اشتراک بزارم. امیدوارم مطالب وبسایت علی بامرام برای شما مفید باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
6 + 3 =