خانه / مباحث آموزشی / اگه باور داشته باشین که…

اگه باور داشته باشین که…

اگه باور داشته باشین که

باور

تمام اتفاقات و مسائلی که در زندگی ما انسان ها مشاهده می شود بستگی به نوع نگرش و باورهای ما دارد. بنابراین موضوع خوشبختی و موفقیت رابطه مستقیمی با ذهنیت ما و نوع نگاه ما به زندگی دارد. کنترل ذهن و نگاه مثبت به همه مسائل زندگی اولین قدم در راه اصلاح و تغییر باورهای ذهنی است که می تواند زندگی شما را برای همیشه متحول کند.

در اینجا چند نمونه از باورهایی که اکثریت انسان ها با آن دست و پنجه نرم می کنند و این باورها مانع موفقیت آنها شده را برایتان به اشتراک گذاشته ایم. لطفا با ما همراه باشید…

 

• اگه باور داشته باشین که زندگی داره روز به روز سخت تر میشه… جهان شرایطی رو فراهم میکنه که زندگی شما به سختی بگذره.

 

◊ اگه بـاور داشته باشین که اوضاع داره روز به روز بدتر میشه… اوضاع جهان به گونه ای پیش میره که شما هر روز زندگی بدتری رو تجربه کنید.

 

• اگه باور داشته باشین که پول درآوردن سخته… جهان با شما کاری میکنه تا با رنج و مشقت و سخت کار کردن پول در بیارین.

 

◊ اگه بـاور داشته باشین که آدم ها بی معرفت شدن… جهان آدم هایی رو سر راهتون قرار میده که هیچ بویی از معرفت و انسانیت نبردن.

 

• اگه باور داشته باشین که مردم جامعه مثل گرگ می مونن… جهان با شما کاری میکنه که گرفتار یه همچین آدم هایی بشین.

 

◊ اگه بـاور داشته باشین که گرفتار هستین… شرایط زندگی تون به گونه ای پیش میره که شما همیشه گرفتار کارهای بیهوده باشین.

 

• اگه باور داشته باشین که زندگی یک فرآیند تکراریه… شرایط زندگی تون به شکلی اتفاق میفته که براتون هیچ جذابیتی نداشته باشه و از زندگی تکراری تون خسته تون میکنه.

 

تعویض طلایی در بیان جملات روزمره و عامیانه

 

◊ اگه بـاور داشته باشین که فلانی پول مفت داره… جهان انسان هایی رو سر راهتون قرار میده که فکر میکنن شما هم پول مفت زیاد دارین و بابت خدماتی که به شما ارائه میکنن از شما پول بیشتری می گیرن.

 

• اگه باور داشته باشین که کار نیست… شما دارین با این طرز تفکر چشم خودتون رو بر روی هزاران فرصتی که برای کسب درآمد وجود داره می بندین.

 

◊ اگه بـاور داشته باشین که فلان ماشین آشغاله… جهان شرایطی رو طراحی میکنه تا شما با چشم خودتون آشغال بودن اون ماشین رو ببینید.

 

• اگه باور داشته باشین که پولدارها آدمای بدی هستن… جهان به شما آدم های پولداری رو نشون میده که پول هاشون رو از راه های نادرست به دست آوردن.

 

◊ اگه بـاور داشته باشین که آدم های این دوره زمونه رحم و مروت ندارن… جهان به قشنگی هرچه تمام تر این موضوع رو به شما نشون میده.

 

• اگه باور داشته باشین که ازدواج شما رو گرفتار میکنه… زندگی بعد از ازدواج شما دچار گرفتاری های فراوانی خواهد شد.

 

◊ اگه بـاور داشته باشین که بچه دار شدن باعث بدبختی و گرفتاری هست… جهان با شما کاری میکنه که این موضوع رو به عینه مشاهده کنید.

 

• اگه باور داشته باشین که خواستگار وجود نداره… جهان راه ورود خواستگارها به منزل شما رو می بنده.

 

◊ اگه باور داشته باشین…

اگه باور داشته باشین که

درباره‌ی mirjalili

با سلام و خوشآمدگویی خدمت شما دوست عزیز. بنده میرجلیلی هستم عاشق دنیای وب و تولید محتوا. سال ها در زمینه موفقیت و بهبود شرایط زندگی تحقیق و تلاش کردم و توی این سایت قصد دارم تجربیات خودم رو با شما عزیزان به اشتراک بزارم. امیدوارم مطالب وبسایت علی بامرام برای شما مفید باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
4 + 24 =