خانه / مباحث آموزشی / تمرکز بر نکات مثبت زندگی قسمت اول

تمرکز بر نکات مثبت زندگی قسمت اول

اگه به زندگی مون نگاه کنیم می بینیم که خداوند چقدر به ما نعمت های زیادی رو داده که ما حتی قادر به شمردن اونها هم نیستیم. دیگه چه برسه به اینکه شکرگزارش باشیم و قدرش رو بدونیم. خدای خوب و مهربانی که همه امکانات لازم برای زندگی راحت ما رو فراهم کرده تا بتونیم از لحظه لحظه زندگی مون لذت ببریم. اگه بخواهیم یه مقایسه ساده انجام بدیم متوجه میشیم که تعداد نکات مثبت زندگی مون چندین برابر نکات منفی است. البته شاید همون نکاتی هم که از نظر ما منفی هستن نقاط عطف یا پیشرفت ما باشن.

ما آدم ها توی زندگی با مسائل مختلفی مواجه میشیم. شاید همه چیزهایی که تجربه می کنیم باب میل ما نباشه. اما خیلی خوبه که بتونیم در تمام لحظات زندگی شکرگزار خداوند باشیم و ازش بابت این همه نعمت و برکت تشکر کنیم. ما اینجا میخوایم به نکات مثبت زندگی توجه کنیم و از داشتن اونا لذت ببریم…

تمرکز بر نکات مثبت زندگی

تمرکز بر نکات مثبت زندگی

خدای خوب و عزیزم سلام

از اینکه به من نعمت زیبای زندگی را عطا کردی ازت بی نهایت ممنونم. از اینکه به من سلامتی کامل عطا کردی تا بتونم از زندگیم لذت ببرم ازت متشکرم. خدایا از اینکه همیشه هستی و در همه حال هوامو داری ازت ممنونم. مرسی که هستی…

 

خدای خوبم

از اینکه میتونم از نعمت های تو توی زندگیم استفاده کنم ازت ممنونم. از اینکه با یاد تو همیشه حالم خوبه ازت متشکرم. از اینکه میتونم آزادانه نفس بکشم و از هوای پاک و سالم لذت ببرم ازت بسیار ممنونم.

 

خدایا

از اینکه آدم های خوبی توی زندگیم هستن تا مایه دلگرمی من باشن ازت ممنونم. از اینکه زندگی شاد و لذت بخشی دارم حس بسیار خوبی دارم و بابت این همه آرامش و خوشبختی ازت ممنونم.

 

خدای مهربان من

از اینکه از نعمت پدر و مادر بهره مند هستم ازت ممنونم و برای همه پدرها و مادرها آرزوی سلامتی و طول عمر دارم. از اینکه همسرم و فرزندانم سالم هستند بی نهایت از تو ممنونم. از اینکه در خانواده ای صمیمی و بامعرفت زندگی میکنم ازت متشکرم.

شکرگزاری و سپاسگزاری

خدایا

از اینکه زندگیم همیشه در حال رشد و پیشرفته ازت تشکر میکنم. از اینکه هر روز در حال مطالعه و یادگیری نکات جدیدی برای زندگی هستم ازت ممنونم. از اینکه امکانات لازم برای موفقیت و پیشرفت من را بهم دادی از تو ممنونم. خدایا از اینکه به من هوش و استعداد فراوان دادی تا بتونم در مسیر موفقیت قرار بگیرم ازت ممنونم.

 

خدای عزیزم

از اینکه به من جسم سالمی دادی تا بتونم به راحتی کارهای روزانه ام رو انجام بدم ازت ممنونم. از اینکه سیستم مغزی و عصبی ام سالمه تا بتونم همه امور شخصی و معیشتی خودم رو به خوبی انجام بدم ازت ممنونم. از اینکه تمام اجزای بدنم سالمه و میتونم زندگی خودم رو بسازم ازت ممنونم. از اینکه دست ها و پاهام سالم هستن و در انجام امور روزانه بهم کمک میکنن ازت بی نهایت متشکرم.

 

خدایا

از اینکه در این جهان من را به عنوان یک انسان آفریدی ازت ممنونم. امیدوارم با رفتار انسانی و شایسته ای که بر روی جهان انجام میدم بنده خوبی برای تو و سایر مخلوقات تو باشم. به خاطر تمام لحظات زندگیم از تو ممنونم.

 

خداوندا

از اینکه سالم به دنیا اومدم و میتونم با سلامتی کامل به زندگیم ادامه بدم ازت بی نهایت ممنونم. از اینکه همیشه هوامو داری و زندگی خوب و آرامی رو برای من رقم زدی ازت ممنونم. از اینکه این همه نعمت توی زندگیم هست و به من احساس خوب زنده بودن رو میده ازت ممنونم.

 

خدای خوب و مهربانم

از اینکه عشقت همیشه در رگ های من جریان داره و همیشه به یاد توام ازت ممنونم. از اینکه میتونم با یاد تو آروم بشم و تمام وجودم غرق در عشق و آرامش بشه ازت ممنونم. از اینکه با یادت احساس خوبی بهم دست میده و بهم شور و اشتیاق زندگی میده ازت ممنونم…

تمرکز بر نکات مثبت زندگی

درباره‌ی mirjalili

با سلام و خوشآمدگویی خدمت شما دوست عزیز. بنده میرجلیلی هستم عاشق دنیای وب و تولید محتوا. سال ها در زمینه موفقیت و بهبود شرایط زندگی تحقیق و تلاش کردم و توی این سایت قصد دارم تجربیات خودم رو با شما عزیزان به اشتراک بزارم. امیدوارم مطالب وبسایت علی بامرام برای شما مفید باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
16 + 6 =